Verjetno še kdo to počne pa bom vseeno napisal, saj nisem dosedaj nikjer zasledil. Vlaganje čebulic čemaža, mislim popkov, preden se odprejo v cvet. Jaz sem poskusno to naredil pred dvemi leti, potem smo pa šele letošnjo zimo odprli kozarec in sedaj komaj čakam, da spet naberemo popke v večjih količinah, da ponovim vajo. Vsebina kozarca je namreč izginila takoj po odprtju. Vsi so bili navdušeni. Poskusite...
borchy
Sporočilo je spremenil(a) borchy dne 27. mar 2009 16:34:14
Čemaž, divji česen
berny, jasno, da so čebulice v zemlji, vlagajo se lahko te ali pa tudi cvetni popki, pa tudi odprta socvetja.
vlagajo v kisu, slanici? recept prosim ;)
cellnet
Veliko čemaža je ob reki Muri,v Gornji Radgoni.Sem ga včeraj nabirala.
renata69 http://renata69.moj-album.com/
Pozdravljeni
Tudi jaz bi lepo prosila za recept vloženih čemaževih in regratovih cvetkov in malo več napotkov o tem. Kdaj se vlaga? Ko so glavice še zaprte?
Hvala
tara31
pozdrdravljeni
renata69, tudi na našem, levem bregu Mure ga je vse polno, ravno danes ga je šel mož nabirat. Hiša tako diši po čemažu saj sem skuhala super juhico. Mi pripravljamo čemaž kot špinačo, zrfaven paše pire krompir
regica
Pozdravljeni
Tudi jaz bi lepo prosila za recept vloženih čemaževih in regratovih cvetkov in malo več napotkov o tem. Kdaj se vlaga? Ko so glavice še zaprte?
Hvala
tara31
Regica54,kje pa na levem bregu?
renata69 http://renata69.moj-album.com/
renata69, poglej ZP
regica
Prosim zaupajte mi recept za vlaganje čezanovih cvetov. Ali lahko dodam tudi liste?
LP zigana
zigana
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
