Jožefovo
Ežoj, dons je tvoj god, vsed se v en kot, pij in pa jej, pa dober se imej!
kokos
Pri nas imam Jožeta in Pepco, pa ne bomo nič kaj posebnega jedli, saj imamo delavce doma in nobenega časa za kakšno hudo kuharijo - vsekakor pa želim vse najboljše vsem ostalim Jožicam in Jožetom in vsem, ki imajo kakršnokoli izpeljanko tega imena![]()
![]()
![]()
Čestitke vsem, ki danes praznujejo. 

reza
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
