Mimogrede, proxima, prejšnji teden je bila peta obletnica napada na Irak....
Vendelina jr.
Eric blair
še pri Zamjatinu ("Mi") se lahko marsikaj naučimo...
LP
Sashika
@Vendy: ne bo drzalo, obletnica je 20. marca (sem si zapomnila, ker je bil dogodek tri dni pred famoznim referendumom za vstop v Nato, #$%&*, folka pac nic ne izuci...)
lp, proxima
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
