Jah, veverica, temu se baje reče sodobna tehnologija
. Uporabili so star posnetek plesalcev in band naknadno vstavili, tako da zgleda, kot da bi nastopali na istem odru. Verjetno sta plesalca res nastopila nekje sredi 80-ih, Coldplay pa 20 let kasneje. Je pa res, da mama super izgleda
petkica
Nasmejala sem se do solz
Mate radi kafebojce:
http://www.ziplo.com/cowboys.htm
tumpika 
Če te dušica ne spusti not, ji toto zapoješ:
http://www.youtube.com/watch?v=hqUFt4xbniQ
tumpika 
Za mojo fatalko, morti de preštimala kak bi ji lehko lepo blo ...
http://www.youtube.com/watch?v=7MvVbvwOQDs&feature=r
L Mv P
P.s.: o5.o4. Beli knof v LJ ... karta mi je v žepi 
Seljo, to je pa za tebe:
http://www.youtube.com/watch?v=AXPQXUeBwIY
http://www.youtube.com/watch?v=rdqmPl-p3zo&featu
Ognjič ![]()
Bogi seljo, namest, da bi jajca barval in potico zvijal, ga zvija od tuge...
Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 23. mar 2008 19:47:40
Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 23. mar 2008 19:53:07 Ognjička, grevi na bele knofe?
tumpika 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
