Nasmejala sem se do solz
http://www.stupidvideos.us/video.aspx/IDp~3032/Beatles%2
vanilija76 je verjetno mislila tega- simpatično! Sicer mi je pa ta tema ful polepšala turobni dan po neprespani noči- super!
čoko
Ja to sem mislila,hvala čoko,ne vem nekaj nisem v redu naredila,da ni bil video prikazan.
Hvala še enkrat.
Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76
http://www.youtube.com/watch?v=6yWcpCBM-vw&featu
Tu imajo tudi sneg:
http://www.youtube.com/watch?v=gRY3VFTmOGA&featu
Ognjič ![]()
bom pa še jst dala en spot za solzice... en večen komad s še bolj večnim sporočilom...
http://youtube.com/watch?v=jEOkxRLzBf0&feature=r
nike
Mene je pa nasmejal članek v petkovem Kult-u (priloga Dela) - Moja Bradavičarka.
Kozmeja
Ognjič, okej, Goran Višnjič je res za oči spočit, Žute dunje v tejli izvedbi so bolj zate in zame:
http://www.youtube.com/watch?v=99FW83mRgK0&feature=related .
PS To je tista pesem, ki so jo Balaševiču na njegovo zahtevo zaigrali Cigani, ko se je ravno vrnil na svadbo svoje drage, ko je rekel : " Svirajte mi : "Jesen stiže, Dunjo moja" !"
F r i n a
Sporočilo je spremenil(a) frina dne 18. mar 2008 14:31:39 Frina in Ognjič, hvala!
mamaF
Ognjič, za Stanica Podlugovi bi te pa najraje
, pa čeprav sem najbolj zatežena mama na svet!
LP
cervus Jooj, pri vsem perilu, ki je za zlikat že par ur čepim pred računalnikom...You Tube, kaj pa drugega in to....vaši linki. Ah, Ognjič...od vsega lepega se mi bo še zmešalo. Hvala še enkrat!
mamaF
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
