Se ne daš kar tako, kejne Urša ![]()
Kekec
Urša išče razlog, da bo lahko film v miru pogledala.
Jo tudi razumem, vedno čakam na prizor, ko se pojavi pehtin klobuk čez cel ekran. To je bil namreč prvi film, ki sem ga gledala v kinu in mi je ta prizor ostal v večnem spominu. Zato vedno kukam na ekran, da ga vidim.
Moja starša pa Kekca komaj čakata .
, Ju tudi ne bom motila.
Ga "moram" (hčerka) tolikokrat gledat... sigurno 3 kapljice
Teka
Ja drage moje TRI kapljice je rekla Pehta....

. Ah imamo pa vzrok za odhod na eno dobro pico.
Lepo pa radi se imejmo
ursa40
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
