Kaseto ali CD z njeno muziko.
Dobra ideja, ha? haha
tumpika 
Darilo za 71 let?
Če prav razumem je bodoča obdarovanka rejnica. Komu? Tvojemu fantu ali otroku? Če je fantu, naj še on malo pobrska po spominu, kaj si je mogoče kdaj rejnica zaželela. Govorim o malenskostih seveda.
Gurenc
Kaj pa če bi si vzeli čas in bi z njo obiskali kraj, ki je njej zelo ljub. Starejši včasih težko sami izvedejo obisk kakega kraja, na katerega imajo lepe spomine.
barbara9
Sporočilo je spremenil(a) barbara9 dne 14. mar 2008 11:36:53Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
