V Rabcu imajo (vsaj v sezoni) sladoled na vsakih 5metrov. Če pa to kdo ve, sem sigurno jaz
, saj sem s sladoledom več kot obsedena (in bi ga vztrajno iskala tudi v puščavi
). Sicer je res, da se na Hrvaškem s sladoledem ne morej pretirano pohvaliti (ampak v sili še hudič muhe je
)... škoda ker se vanilija76 ni še javila, če me vzame s seboj. Bom morala počasi začet pakirat (daj vanilija76, sporoči, da se zorganiziram
).
Rabac-1.maj
Simona84,sploh ni problem,te vzamemo s sabo,imeli bomo družbo in še vodiča!
Hvala vsem,ki ste napisale lepe stvari.
Saj piše res veliko o Rabcu vsepovsod,sam se mi zdi fajn brati,poslušati ljudi,ki so že bili tam in kaj fajnega povedo.
Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76
Hej vanilija76 pazi kaj govoriš- če mene za vrat dobiš, sem kot tur na riti (beri: ne znebiš se me tako zlepa
).
Lep dan in veliko se smejte ![]()
Simona 84,ni panike in strahu,začni s pakiranjem!!!!Upam samo,da bo vreme ok!
Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76
Hej, če bodo šle pa take rožice na morje, kot midve, pa itak da bo sonček
Ker sonček vedno poskrbi za lepe rožce ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Punce, če boste našle mali damski nahrbtnik-torbiso, v kateri je ženska zapestna ura, pa moška, nekaj denarja in kozmetike, mi prosim prinesite v Ljubljano. Sem za vsak slučaj pač povedala, ker se nikoli ne ve. Sploh pa ti Loni, če ubiraš še malo stran poti, si kaj vidla?
lp Vesna
ps.: denar lahko zapravite, ure pi bi le imela in torbico tudi.___
Saj res vanilija76, se že pripravljam na dopust. Še novo zobno ščetko kupim, pa lahko gremo ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
