Revija- dober tek

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

13. mar 2008 14:53

Andreia, registratorji že imajo vgrajen "mehanizem", v katere zatikaš "žice" (so priložene registratorju), ki jih vstaviš med posamezno revijo. Bolje ne znam opisat. aknelab

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

13. mar 2008 15:15

Aha, razumem...potem je to čisto nekaj drugega kot "navadni" registratorji. Hvala vseeno za odgovor . Andreia

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. mar 2008 15:20

Ja, čisto nekaj drugega je. Lista se pa kot vezave knjige (take kot je opisala Reca). Pa ne stane veliko, okoli 6,5€. Jelenckova

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

13. mar 2008 15:29

Ja, sam potem bi morala prav tak, "uradniški" registrator kupiti, da bi imel tudi te žice....pa ne vem...bi rada te revije uredila v en tak registrator, s kakšnimi bolj kuharskimi motivi, sadjem, začimbami (katere sem kupila prav za to priložnost).....kej takega....ne v "navaden" uradniški registrator. Tiste žice pa se najbrž ne da kupiti posebej...moram enkrat prav vprašat in pogledat v knjigarni kako to izgleda. Ali pa bom koga našla, da mi bo zvezal revije v knjigo....to bi bilo še najlepše . Andreia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

13. mar 2008 15:44

Andreia je napisal/a:
aknelab je napisal/a:
Sama ima shranjene revije v registratorjih za uradni list. Sem jih kupila v knjigarni. Revij ni potrebno luknjati. aknelab
Kako pa to narediš, da jih ne luknjaš....ker jaz sem jih najprej tudi mislila dat v registratorje, ker imam ene res lepe, sam kaj ko je tekst pri nekaterih revijah čisto na robu, tako da če jih luknjam, največkrat preluknjam tudi kakšno pomembno sestavino...tako, da bi res rada vedela kako naj jih drugače spravim v registrator, da jih ne bi luknjala ? Druga varianta pa je, kot sem že napisala...da bi jih vezala...ampak tako, kot so vezane knjige, kot je Reca napisala....na tak način...tako mora biti res lepo. Ljudska pravica pa najbrž več ne obstaja ? Andreia
Ali obstaja ali ne ne vem, sem pa prepričana da se to zve v fotokopirnicah. Recimo fotokopirnica Oblak v Ljubljani bi ti tudi zvezala vse v knjigo. Koliko pa to stane, se mi pa niti ne sanja. lp Vesna

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

13. mar 2008 16:18

Hvala za odgovor... sedaj sem pogledala malo po TIS-u...fotokopirnice Oblak sicer ne najdem, je pa kar nekaj fotokopirnic&knjigoveznic, tako, da je problem rešen . Hvala! Andreia

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

24. apr 2008 13:37

mamamia je napisal/a:
Na posebnem kupu imam tuje revije, ki jih kupujem občasno (essen und Trinken, Meine familie und ich, Gusto, pa nekaj angleških, amriških itd...). mamamia
Mamamia, vidim, da ste našteli nekaj nemških revij. Drugače pa so dobri in tudi po slikah sodeč mikavni recepti v revije Freizeit Woche. Sploh za sladice so zelo dobri. V tej reviji lahko najdete še nasvete s področja kulinarike, zdrave prehrane in gospodinjstva ter še marsikaj drugega. Jaz sem jo začela kupovati zaradi nemških križank, ki jih sila rada rešujem, potem pa sem v njej odkrila še zgoraj naštete stvari. Tudi mene je že mikalo, da bi kupila revijo Dober tek, vendar ko sedaj berem te komentarje, vidim, da za nekatere pride v poštev le kakšen recept ali dva, pa me je kar malo minilo. Res pa je tudi, da me je od nakupa odbija že sama cena. Mamba Sporočilo je spremenil(a) mambica dne 24. apr 2008 13:38:46

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

24. apr 2008 14:36

jaz včasih kupim Neue Frau, pa mislim da tudi Freizet Woche. Ti dve sta 0,80 . Neue Post mi je za vsaki teden predraga. Drugače pa imam naročeno Kochen und geniessen. (že dobro leto) pa občasno še kakšno posebno izdajo od te ali kakšne druge revije kupim (čez mejo seveda) http://89.212.8.106/igra-paloma/4images/details.p klavdija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. apr 2008 16:54

aki: Plus paket bo potrebovala če bo želela videti tvoje zadetke v povezavi ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti