Hmm, piškotek glede na to, da imaš Clatronicovega mi je pa res čudno, da ne piska in da v priloženih navodilih ni razpredelnice, kjer je za vsak program navedeno, koliko časa segreva sestavine, gnete, prvič vzhaja, zmeša, drugič vzhaja... Sicer pa kruhopek ni tako zakompliciran aparat, da ga sčasoma ne bi popolnoma "pogruntala".
Klea
Kruhomat - pomoč
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
