Izjemno priloznost za resitev marsikatere tezave, ki vas pesti, lahko najdete na tem linku http://www.artservis.org/izpis_dogodka.asp?hF=2266 .
lp, proxima
Izjemno priloznost za resitev marsikatere tezave, ki vas pesti, lahko najdete na tem linku http://www.artservis.org/izpis_dogodka.asp?hF=2266 .
lp, proxima
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
za crknt!!! Si kar predstavljam, kako lepo bi zvenelo, če bi npr. odpeli forum "Kaj se dogaja...." Še posebej, če bi vsak odžvrgolel svoj prispevek ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Če bi recimo zagrulila naša elaphus po tistem, ko bi pojedla Nevidno telečjo rolado (po kateri ji menda ropota nekje), tudi bobnov nebi rabili
Ognjič ![]()
Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 07. mar 2008 19:25:50
Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 08. mar 2008 10:12:14Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.