Prinas imamo pa mešanca med kokeršpanjelom in labradorcem je črn z belim slinčkom.Zelo igriv še bol pa scrklan,je dober spremljevalec na sprehodih To je naš tretji kuža Ron.
Milži
Novofundlandec
Milži naš je tudi Ron :)
Evo pa še ena fotka našega "sivčka"
Roncolino
Roncolino Roncolino kot bi bila brata samo ,da je naš manjši in bo tak tudi ostal.Vsaj tako mi je rekel veterinar.
Milži
Roncolino tele vaše zverine me je vedno strah, kadar se sprehajam mimo vas
Ne resno mi povej, če je kaj hud... nemreč psov ne maram preveč in ker baje žival to čuti, mi vedno srce skoči v hlače ko ga vidim (je tako velik, da naredi HAM, pa me ni
).
Mi se pa ravno dogovarjamo za enega simpatičnega kosmatinca z zavetišča ;)
mala zelena
Mi imamo pa mešanca med novofunlandko in nemškim ovčarje. Prava zverina :), tale naš Oli. Sin pa si je nabavil pritlikavega pinča. Se dobro razumeta, čeprav je mali pravi pritlikavec.
Tina
Mi pa imamo 2 leti staro mešanko med briardom in anatolskim ovčarjem, ki je "cela mama", torej skoraj briard. Zmeraj so mi bili všeč nekoliko večji in zelo kosmati psi in ta naša je natanko to o čemer sem sanjala.
Simona84 haha.Ne naša mrcina ni tako strašna kot zgleda ;).Včasih na 10 let se spomni,da bi pokazal da še zna lajat in se "zdere" nad kakšnega nedolžnega mimoidočega.
Tako,da če bi se slučajno kdaj primajal do tebe (kar se ne sme,ker mora biti na dvorišču in ne pri cesti) ga samo počohej za ušeski ali pa po rebrih pa bo 100% vse ok :).Edina nevarnost pa je,da boš poslinjena
Roncolino
Super Roncolino, dobra informacija... ne resno, takooo velikega psa res ne srečaš vsak dan in previdnost ni nikoli odveč
Če ga danes srečam mu bom objasnila, da bo Tjaša huda, če mi kaj naredi
In da bo zaradi tega ostal brez večerje ![]()
Haha...drugače bo preživel brez večerje mnogo prej kot brez svoje žoge ;)
http://www.youtube.com/watch?v=HlN6FCtcLTg
Roncolino
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
