Salonarji

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. mar 2008 9:02

Vandelina malo sem se kar zasekirala, ko sem prebrala tvoj post... danes sem že toliko razmišljala okoli teh mojih čevljev, da se mi ze kar feclja v glavi. Na misel mi je prišlo, da bi lahko nanje prilepila kakšno "fliko", da bi bili še bolj odštekani...

 

Joj, najbolje da grem kar po nove in tako se potolažim

Lep dan in veliko se smejte

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

7. mar 2008 9:12

Simona, barve lahko kupiš preko spletne trgovine

http://www.prometej-arthobby.si/trgovina/index.ph

Ne vem, kakšni so sicer čevlj- lani je imel Peko zanimive prelivajoče modele v kombinaciji s srebrno barvo (kot bi se nekdo malo s čopičem zafrkaval). V tem primeru bi jaz uporabila čopič širine vsaj 3 cm in potem skoraj na suho (minimalna količina barve na konici čopiča) premazala oba čevlja. Če se bodo črte preveč poznale, daš malo več barve. Če pa želiš drugačen vzorec, vato ali gobico pomočiš v barvo (po potrebi ožameš, da ne teče z nje) in packaš po šolnih. Toliko se spomnim mojih ustvarjanj izpred 20 let.

Poskusiš s planom A, reskiraš kupnino za barve in čopič in se lotiš stilske preobrazbe:). Če ne uspe, pride v poštev plan B in kupiš nove čevlje.

LP, V.

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. mar 2008 9:25

Vilma super si!

Lep dan in veliko se smejte

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

8. mar 2008 1:22

No, sem ti rekla...... Držim pesti in poročaj kako bo uspelo! katjushka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. mar 2008 5:41

Bom sporočila... malo bo še trajalo, da najdem te barve (ker jih bom šla verjetno iskati kar v Celje). če pa kdo ve, kje se še prodajajo, pa se toplo priporočam za informacijo. Mogoče pa bom v sebi odkrila umetniško dušo, pa prebarvala vse čevlje, škorje pa še kaj

Lep dan in veliko se smejte

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

8. mar 2008 8:14

nedolgo tega sem barve za barvanje čevljev videla v Prometeju v Lj,pri pultu pa so imeli tudi navodila in prospekte anaeva

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

8. mar 2008 8:22

Tudi jaz mislim, da bi v Prometeju v LJ morali imeti te barve, če jih imajo tudi v Celju.........sicer pa, glede na to da prihajam iz celjskega konca ti lahko tudi povprašam. katjushka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

8. mar 2008 9:38

 

 

Barve za usnje bi se utegnile dobiti le v trgovini za usnje. Sama sem včasih barvala le bele usnjene čevlje. Imela sem tudi črno barvo, tisto pa ni bilo lepo, ker inima leska. Včasih je bila v Celju in Maiboru, zdaj je pa ni več. Vsekakor bodo verjetno spuščali barvo in obstaja možnost, da bš pri hoji odtekala.

Za barve, ki jih kupiš v Pormeteju pa sem prepričana, da ne bodo ustrezale: ali bodo šle dol, ali pa bodo naredile betonsi izgled. Lahko pa kupiš granitno barvo in bodo take po naravi.

Simona, mislim, da moraš prenehati razmišljati o tem, da drugi dveh različnih čebljov ne bodo opazili. Če nisi odštekan tip, bo to zate še posebej neprijetno.

V prvem stavku bi morala zapisati, da jih vrzi v kanto za smeti in zgrešen nakup vzami kot lekcijo o pozornosti pri nakupu. Nekje te čaka dosi lepši par čevljev.

F r i n a

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. mar 2008 10:06

frina je napisal/a:

 Če nisi odštekan tip, bo to zate še posebej neprijetno. F r i n a

 

Saj ravno v tem je problem- ker sem odštekana Ne avša na zunaj, no vsaj mislim, da ne (ampak v glavi je pa fino pobrkljano)  Tisti, ki me poznate, že veste o čem govorim, kajne

 

Zato pa rinem s temi čevlji z glavo skozi zid...

Lep dan in veliko se smejte

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

8. mar 2008 11:10

Simona84 je napisal/a:

frina je napisal/a:

 Če nisi odštekan tip, bo to zate še posebej neprijetno. F r i n a

 

Saj ravno v tem je problem- ker sem odštekana Ne avša na zunaj, no vsaj mislim, da ne (ampak v glavi je pa fino pobrkljano)  Tisti, ki me poznate, že veste o čem govorim, kajne

 

Zato pa rinem s temi čevlji z glavo skozi zid...

[metuljcek] Lep dan in veliko se smejte [metuljcek]
Strinjam se s teboj Če ne druga, bo pa ena nova izkušnja............. katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti