razmišljam o nakupu vodnega sesalca Delfin ,pa bi prosila če mi posredujete izkušnje. pripomb in pohval bom vesela.Dostikrat ste modro izrazili mnenja in nam ,tudi meni ,prihranili neuporaben nakup.hvala za mnenja
jampina
razmišljam o nakupu vodnega sesalca Delfin ,pa bi prosila če mi posredujete izkušnje. pripomb in pohval bom vesela.Dostikrat ste modro izrazili mnenja in nam ,tudi meni ,prihranili neuporaben nakup.hvala za mnenja
jampina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.