Film

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

25. jan 2015 2:59

proxima je napisal/a:
Včeraj na HRT2 prvi del francoske serije Les Revenants. Kratek povzetek: Twin Peaks sreča Pet Sematary. Creepy as hell, po prvem delu nisem mogla zaspat. Danes bo drugi del od osmih, priporočam.

lp, proxima

 

Hvala za tole, sem šla takoj pogledat prvi in drugi del, zelo všečno  se že veselim naslednjih delov, očitno se obeta (vsaj) še ena sezona.

NaturensGalleri

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

25. jan 2015 4:45

Resno?  Spoiler alert!

Ves čas se nekaj dogaja in nič ne zgodi! FF gumbek je bil jako pripraven. 

 

 Pozabila povedat: me dragi vpraša, kaj gledam in povem, da o mrtvih, ki prihajajo nazaj. Vpraša: True story? In jaz nazaj: of course! 

 

Uživajte. 

 


Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 25. 2015 05:17

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. feb 2015 4:03

Vsake tolko časa me kdo preseneti, ker mu/ji je všeč kak film, ki je mimo njihovega "karakterja". Tako je, po zasluge ene take osebe, v mailboxu pristal DVD Pitch Perfect. Možgane pošlji na pašo, bi rekla moja prijateljica. Jaz dodam, da uživaj v zelo dobri acapella glasbi. Zgodba pocukrano predvidljiva. Ko dodajo še eno od Pitbulla, je pa tale babi itak na nogah!  Tukalje je konec filma: https://www.youtube.com/watch?v=6nhvYBvw3yE  Komaj čakam na Pitch perfect 2.



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 21. 2015 04:24

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. jun 2015 16:25

mišzmoke je napisal/a:

, Mary Poppins

lp



mzm

 

A si si ga šele prvič pogledala?

Vanja

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

29. jun 2015 16:31

Kje pa, natančnega števila ogledov ne vem, je pa od zadnjega kar nekaj let, ja.

lp

mzm

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

29. jun 2015 17:30

Vendelina jr. je napisal/a:

Skratka, če hočeš še kaj od Jane Fonda, si oglej še film Klute - kjer dokazujejo, da so najbolj erotični prizori zelo oblečeni (prosim, poglej Donalada Sutherlanda in Jane v kadru, ko na tržnici kupujeta breskve - bolj seksi scene ni).

 

A tale?

https://www.youtube.com/watch?v=Q_cIkilyKEM

 

Mene pa zanima, če katera prepozna film na podlagi sledečega opisaprizora/tematike, in sicer gre za azijsko (kitajsko, če se ne motim) produkcijo, v kateri glavno junakinjo proti koncu filma obsodijo nekega zločina in jo zaprejo, pri čemer ji pred tem med drugim odrežejo jezik in obrijejo lase (I think). Ko jo potem glavni junak skuša rešiti, je ne najde, saj mu ona ne more odgovoriti na klice, medtem ko njen zapor zaradi hudega naliva počasi zaliva voda (mislim, da na koncu umre).

Bi bila res vesela, če se komu utrne iskrica, za kateri film gre ...

Life is war against boredom~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 29. 2015 17:36

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

3. jul 2015 22:05

Elaphus, sem ga že večkrat gledala, res lep in romantičen film, pa dobri igralci.

mopsika

pikec99  

član od: 18.2.2013

sporočila: 20

7. jul 2015 9:08

Sicer ni film, ampak priporočam tudi damam da si ogledajo 1 sezono serije True Detective :) Lahko malce tudi po blogih preberete, da gre za mojstrovino.

Kuharski majster

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti