Colpo di fulmine

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

4. mar 2008 10:44

Morda je to - Fiumi di parole - Jalisse, zmagovalna pesem leta 1997. Lp, elba

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

4. mar 2008 10:49

FIUMI DI PAROLE Jalisse Mi aspetto mille scuse come sempre da te Sei un fiume di parole dove anneghi anche me Che bravo che sei, ma questo linguaggio da talk-show Cosa c"entra con noi Provo l"unico rimedio che adotto da un po" La mia testa chiude l"audio, la storia la so Sei fatto così, dovrei limitarmi oramai A dirti di sì Fiumi di parole Fiumi di parole tra noi Prima o poi ci portano via Ti darò il mio cuore Ti darò il mio cuore, se vuoi Se puoi, ora parla con lui Ora parla con lui Ah... Tu che gridi in un dialetto che non è più il mio Io che perdo il tuo rispetto, sarebbe meglio un addio È come in un film, il classico film Dove lei farà la pazzia Fiumi di parole Fiumi di parole tra noi Prima o poi ci portano via Ti darò il mio cuore Ti darò il mio cuore, se vuoi Se puoi, ora parla con lui Vorrei fermare un"immagine Sentirla entrare dentro di me Un tuo silenzio più complice Vorrei... Fiumi di parole Fiumi di parole tra noi Prima o poi ci portano via Ti darò il mio cuore Ti darò il mio cuore, se vuoi Se puoi, ora parla con lui Fiumi di parole Fiumi di parole tra noi Prima o poi ci portano via Ti darò il mio cuore Ti darò il mio cuore, se vuoi Se puoi, ora parla con lui Ora parla con lui (Fiumi di parole) (Fiumi di parole tra noi) Oh... Ti darò il mio cuore Ti darò il mio cuore, se vuoi Se puoi, ora parla con lui Fiumi di parole Lp, elba

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

4. mar 2008 11:27

vendelina no evo ;) so me prehitele :P haha sem se dobro nasmelaja ob krivulji drugace pa res je bilo veliko lepih pesmi...zdaj ne vem...recimo lani sem bila FUL razocarana! ma ne vem, res me ful krat razocarajo...letos je ariston izgledal fuuuuuuul majhen...pa vem da je majhen, ampak ponavadi ni izgledal tak, je zgledal ogromen no. :) ycrna

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

4. mar 2008 11:37

Vendelina: kaj pravis pa na glasek Biagia Antonaccija (s temle tvojim imata podoben prizvok nesrecnika, ki so mu ravnokar z zico obesili trikilsko opeko na jajca - mene je lani poleti cisto zadel, hihi..:)))))) http://www.youtube.com/watch?v=eFJJS9vWUqE lp, proxima (tudi na guilt tripu..:))))))

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. mar 2008 12:24

Lady proxima, sem vedela, da imaš asa v rokavu! Very good, zlasti tisti vstop harmonike je filmsko izvrstno rešen (simple yet massive). Če se že zadevamo, ladies, potem se zadevajmo s kvalitetnim materialom.-) BTW, zdaj glede Fiumi di parole (ja, prava pesem!) sem pa confused. A je Jalisse ime za duo A. Drusian & moški človek? Vendelina jr.

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

4. mar 2008 12:31

Jalisse - duo, ki ga sestavljata Alessandra Drusian in Fabio Ricci. elba

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

5. mar 2008 22:44

No, kar se glasbe tiče , mislim da je podobno kot z našo Slovensko popevko. Ko sem jaz to spremljala v mojih zelo mladih letih,je bilo tudi s San Rema več hitov, ki so se še dolgo vrteli po radijskih postajah, nekateri so znani še danes. isto je z našo "pokojno" Slovensko popevko. Ampak, kar je res , je res - kar se kvalitete tiče, Ema ne seže San Remu niti do kolen.

Tanja

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. mar 2008 18:56

Joj, kak sn hvaležna za toto muziko. Včasih smo dosti več poslušali italijansko muziko, zaj pa sučejo vse drugo. Tota mi se še vedno dopadne: http://www.youtube.com/watch?v=K38iBpQeBkA&feature=r A ve mogoče ktera, kera je zaj zmagala na hrvaški Dori? tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. mar 2008 19:06

No jaz nisem ravno veliki ljubitelj muzike, zdi se mi, da tale:

http://www.youtube.com/watch?v=pmf4uj7Zjww

vendar nisem ziher

( madona, moja prijateljica vendelina bo rekla, da te zasledujem )

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti