Lekarna v avstriji

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

29. maj 2008 13:35

Našemu pa kapljice iz koroških lekarn niso dosti pomagale. Potem pa sem dobila iz Avstrije Antiflat, pa je bilo veliko bolje. Baje so tudi od Fitobimbi vredu.

marelica

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

29. maj 2008 15:13

Mi smo imeli za oba kapljice Oleovit, so res boljše, za tamalo pa še homeopatske kapljice proti krčem. Dobiš jih v Arniki v Škofji Loki, IMAJO PA TUDI OLEOVIT!!! pero

mihhha  

član od: 21.7.2011

sporočila: 3

29. sep 2011 16:56

Zdravo,

če kdor koli od vas ne odtegne v avstrijo in potrebuje OLEOVI D3 so meni ostale še 2 steklenički in ju prodam(9evrov na stekleničko). Sta popolnoma novi in imata rok uporabe do aprila.2013...Kontaktirajte pa me prosim na lojzelo@gmail.com ali pa na tel. 051/600-806

Drugače pa če delim svojo izkušnjo lahko povem (imam 3 male bratce), da se je Oleovit veliko bolje odrezal kot slovenski Plivit (glede na krče).

Lep pozdrav in veliko uspeha z vašim malčkom

M.P. =D

mihhha

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

29. sep 2011 18:35

a ves miha ali lojze, da lahko tvoj sincek ali bratci brez tezav uzivajo te kapljice tudi sedaj ko so vecji. Moja pediatrinja mi jih je predpisala se pri petletniku. Priporocam pa, da manj kupujes na zalogo (prejsni teden tri v salzburgu?)

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

30. sep 2011 9:54

mihha, zelo prijazno od tebe, ni kaj. Mi smo ravno dobili nove iz Avstrije, cena pa je bila okoli 4 evre (raje nekoliko manj).

strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti