Barbara, veliko lepih želja ti pošiljam, ena glavnih pa je zdravje. Naj se ti izpolnijo vse tvoje sanje..![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ZIMA
Barbara, veliko lepih želja ti pošiljam, ena glavnih pa je zdravje. Naj se ti izpolnijo vse tvoje sanje..![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ZIMA
Želim ti, da se ti izpolnijo vse sanje... katere, pa sama najbolje veš. Lepo praznuj
![]()
![]()
![]()
Vse najboljše ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Barbara, iskrene čestitke tudi z moje strani![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.