Okra-uspeva tudi pri nas?

Danes sem dobila nekaj semen okre (hibiscus esculentus).Nekaj sem ze slisala in prebrala o njej -zanima me pa,ce ima kater-a-i izkusnje z vzgojo oz. pozna to rastlino?http://images.google.it/images?q=okra&gbv=2&ndsp=20&h hvala in lp

lucka

Ja, smo poskusili v Ljubljani. Odvisno od vremena - enkrat nič, drugič dobra bera.

 

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2667&besede=okra&offset=10

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6760&besede=bamija&offset=10

 

LP,

 

Nasja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.