Barlovićeva je umrla 1992 - to vem zaradi tega, ker smo imeli istočasno eno bolnišnično zadevo v družini, pa sem si zapomnila datum.....
Vendelina jr.
Skupina magazin in novi fosili
hvala vsem ki ste se odzvali. z velikim užitkom prebiram sploh pa poslušam že skoraj pozbljene melodije.res,hvala ,hvalä!!
mesni
Ti kar vprašaj, tukaj (z)vemo vse!
Atina
Najtalepšeša pesmica, ikad napisana: MANUELA, japakuno, za meneja!
http://www.youtube.com/watch?v=qO_Ak-3-L8Y
tumpika 
jqj pomlajšala sem se za 20 let in več 
miki miška
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
