Blažkaa vse lepooo 


maserka
Happy bithday
blažkaa, vse naj, naj...........

....sicer pa bomo kmalu nazdravile tudi v živo, kajne
Sicer pa danes praznuje tudi naš najmlajši. Danes piha prvo svečko....
katjushka
Sporočilo je spremenil(a) katjushka dne 24. feb 2008 12:53:21
Hvala vsem za lepe želje hkrati pa tudi sama voščim vse naj, naj, naj Roncolino in katjushkinem sinčku

blažkaa
Vse najboljše .
Tudi mi imamo torto saj je naš mali v petek pihnil prvo svečko.
mehurček
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
