Za simulator je zadeva okej - v smislu simulacije projekta. Veliko ljudi se v odraslem življenju tega uči v živi produkciji, pa bi bilo bolje, če bi prej kaj vadili.
Anyway, meni operativna koordinacija 100 ljudi v živo čisto zadošča. Sicer bi me lahko malo bolje plačali, ampak nothing is utterly perfect....
Vendelina jr.
Travian
| ZAČETNICA je napisal/a: |
| Moj dragi. Glavo odšraufam tistemu, ki je to izumil... Začetnica |
Ja najslabše je, ko ta klapa na kup pride, pol se pa samo pogovarjajo o aliansah pa nekih imperijancih, mi navadni smrtniki pa gledamo kot loleki.
Tako, da vsem igralcem Traviana javno naznanjam:
RES NISTE NOBENA DRUŽBA!
Začetnica
| ZAČETNICA je napisal/a: |
| Ja najslabše je, ko ta klapa na kup pride, pol se pa samo pogovarjajo o aliansah pa nekih imperijancih, mi navadni smrtniki pa gledamo kot loleki. Tako, da vsem igralcem Traviana javno naznanjam: RES NISTE NOBENA DRUŽBA! |
Začetnica, obstaja en izrek: pridruži se množici!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
LP
cervus| elaphus je napisal/a: | ||
Začetnica, obstaja en izrek: pridruži se množici!!!![jezik] LP cervus |
Začetnica, tudi jaz se ti pridružim, ker men moj tazaden živc spipa ko gre tole špilat. Pol pa sam še o tem govori.
Zatorej, s skupnimi močmi....
LP,Rmeli
Rmeli
Jap...mene je tudi brat enkrat z ene žurke klical "tamala,pejt mi trdnjavo nadgradit"
Roncolino
Začetnica: veš kako se reče: If you can"t beat them, join them
Al se pa pridruži, premagaj dragega, pa boš mogoče mela mir... Jest mam sam en problem pr tem - on zmerom zmaga
Urša
tudi moj dragi igra me je že čist ob živce spravu ker je cele dneve pred računalnikom
za znort
grumova
Hahahahaha
Jap, te potegne....
lesnik
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
