Mogoče kdo od gurmanov tukaj gor ve, če ta restavracija pri Kapitlju še obstaja?
Hvala!
Noel
Mogoče kdo od gurmanov tukaj gor ve, če ta restavracija pri Kapitlju še obstaja?
Hvala!
Noel
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.