Okraševanje torte

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. feb 2008 8:09

Hvala, hvala. Stana, preden rečeš abrakadabra, ne smeš zapret oči. Torta bo vseen izginila, le za tebe to ne bo magija.

ežoj

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

15. feb 2008 15:24

Evo še jaz ežoj, tvoja nova tečajnica.

katti

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

15. feb 2008 16:17

Ob tvoji slikici Ežoj, dobim tako voljo do okraševanja torte. A kaj, ko moj končni izdelek okraševanja ni nikoli tajo lep na oko. Ežoj ob prebiranju tvojih komentarjev se pa zmeraj nasmejem. breskva Sporočilo je spremenil(a) breskva dne 15. feb 2008 16:18:36

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

15. feb 2008 16:33

Ežoj jaz se prostovoljno javljam, da bom na tečaju posode pomivala. Tisti abrakadabra mi je znan, samo mi povej, če je kje kakšen parking v bližini, da bom vedela kje parkirat svojo metlo.

Ps: A je tičino masa domačega proizvoda???

Pa čestitam na tako lepem izdelku.

jade

Sporočilo je spremenil(a) jade dne 15. feb 2008 16:41:36

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

15. feb 2008 17:17

Ja kje si pa to našla? Pa to je Ežojev nadaljevalni tečaj...

jade

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. feb 2008 7:38

jade je napisal/a:

........................................................................................................................................

........................................................................................................................................

Pa čestitam na tako lepem izdelku.

jade

Ej, jade,

hvala za prijaznost, izdelek je morda lep za kakšen kulinarični krožek na OŠ, kaj več pa ne. Hotel sem preizkusit to tičino maso, nisem je hotel kupit, pa sem mal pobrskal po netu in našel nekaj receptov in poskusil tega ( tam v temi tičino masa sem ga zapisal ). Po moje bi ti ali stana ( pa še kdo, da koga ne užalim ) lepo naredila tudi s domačo tičino maso, jaz nisem vešč, ko sem prekrival, se mi je strgalo ( nimam silikonske podlage, pozabil sem da je prenesem z valjarjem ), pa se mi ni ljubilo ponovno delat, pa je kakor je. Ko sem delal tiste modre trakce, prvo sem dal nekaj kaplic barve, pol je bilo premal, pol sem hotel dat še par kaplic, pa se mi je usulo, pol je bilo vse pocasto ( ma, še dobro mi je ratalo, kolk mi je vse narobe šlo ).

Ej, breskva, tudi tebi hvala za lepo mnenje, glede lepote izdelka: vaja dela mojstra, več boš delala lepši bodo izdelki.

Jade, glede parkinga " ni blema ", za eno metlo je zmeraj plac ( Čeprav je res večkrat gužva, saj veš, vse " tečajnice " pridejo z lastnim prevozom, pa je metli cel kup, po tem me tudi najdeš ).

ežoj

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

16. feb 2008 9:22

Bravo ežoj! Zelo lepo si naredil, sploh s to domačo tičino maso. Veš, da sem se zadnjič, ko sem delala okraske iz te domače mase spraševala, če bi mi sploh ratalo oblečt torto s tem. Ma tebi je super ratalo!!!

stana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti