Imate kako idejo kam za prvi maj v mislih imam kakšne toplice.Žal bom takrat veliko v službi,zato imam možnosti samo za tri dni.Prosim za kakšno idejo
leni1
Imate kako idejo kam za prvi maj v mislih imam kakšne toplice.Žal bom takrat veliko v službi,zato imam možnosti samo za tri dni.Prosim za kakšno idejo
leni1
| patty je napisal/a: |
| Moj favorit Podčetrtek, terme Olimia ! Odlična lokacija za kolesarjenje, sprehode, dobro hrano, zanimive točke - jelenov greben, čokoladnica, samostan..itd. Da ne omenjam svet savn, bazeni, masaže. patty |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.