Ni ravno za ta forum vendar bi imela vprašanje, kako odmašiti nos 5 mesečnemu otroku ?
Uporabljamo fiziološko raztopino, še kaj drugega ?
Ni ravno za ta forum vendar bi imela vprašanje, kako odmašiti nos 5 mesečnemu otroku ?
Uporabljamo fiziološko raztopino, še kaj drugega ?
Obstajajo neki aspiratorji za nosek, ki se namontirajo na navaden sesalec. Baje se dobro obnesejo, nisem pa probala.
SašaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.