Klubska miza

SUD3  

član od: 1.9.2007

sporočila: 62

tema odprta - 7. feb 2008 7:42 | ogledi: 1.926 | odgovori: 6

Ojla.

Rabila bi vašo pomoč. Z možem opremljava dnevno sobo , rabim mizo ampak ne prav mejhno.

Dnevna je velika 36m? ( me ni bili zraven ko so zidali) sedežno imam veliko 6 sed-kot-5sed, kamin je v delu in ostalo. Zanima me, ali kakšna od vas punc pozna koga ki dela doma za hobi mizarstvo. Pa da ni prav drag. Popoldanski delovci so mi prav dobro naredili knauf, elektriko in dost po ceni.

Če katera od vas pozna koga v okolici LJubljane, Kranja, Kamnika, Domžal bi prav bila vesela pomoiči.

Hvala lepa pa lep dan.

yoli

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 286

7. feb 2008 8:28

SUD3 je napisal/a:
Dnevna je velika 36m?
Ti imaš večjo dnevno kot je moje najemniško stanovanje. Nikita

SUD3  

član od: 1.9.2007

sporočila: 62

7. feb 2008 10:12

Seveda, pa spalnica tudi otroške sobe so po 20m2, ma nevem kermu na čast so to takrat zidali. Oče od mojega je to začel, pol je pa mojemu možu to podaril. Edino moramo dnevno še zrihtat. Pa še to, iz te bajte se da narediti še dva stanovanja, tako da otroci če bojo hoteli bojo imeli svoje bomo videli lp yoli

SUD3  

član od: 1.9.2007

sporočila: 62

7. feb 2008 10:27

Oh Nikita pa še spalnica je tako velika.Otroške sobe so po 20m2, nevem komu so to takrat zidali, oziroma moj dragi tast je to zidal. Ko je denarja zmanjkal je mojemu to podaril, zdaj je to treba opremit. Hvla bogu da nam je ostala samo še dnevna soba. Pa še to , bajta je toliko velika da se še dva stanovanja lahko naredita, samo kaj naj Podarjenem konju se ne gleda v zobje . Dobar da imam tako zlato taščo in tasta da so poskrbeli da nismo podnajemniki lp yoli

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

7. feb 2008 11:25

Srednja lesna šola v Šk. loki.( industrijska cona Trata) Tam delajo tudi po naročilu (delajo dijaki) in ni drago. Naslov je pa Kidričeva 56. Meni je pa delal stopnice Jurij Arhar s.p., Trnje Škofja Loka Zelo zadovoljna dela tudi drugo pogištvo, kuhinje, omare..... LP Hema

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

12. feb 2008 18:04

Tudi mi imamo zelo veliko dnevno sobo. Rešili smo to tako, da smo obstoječi mizi (iz trdega lesa - oreh) odžagali noge in izgleda zelo v redu. Pravzaprav nam je to naredil mizar. Ta miza pa nam v novem stanovanju ni več prišla v poštev. Lp Lili lili A.

SUD3  

član od: 1.9.2007

sporočila: 62

12. feb 2008 18:09

Tudi ta ideja ni slaba, samo bi mogla dobit mizo v enem kosu ne tako kot za v kuhinjo ki je iz dveh delov. yoli

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti