Če ima kdorkoli kakšne izkušnje s to boleznijo, lepo prosim, da se mi javi na ZP, ali kar na forumu, saj nas je verjetno kar nekaj s takšno težavo. Jaz vem samo to, da ta zadeva ni ozdravljiva in, da ni zdravila.
HVALA
Marija
muraj
Če ima kdorkoli kakšne izkušnje s to boleznijo, lepo prosim, da se mi javi na ZP, ali kar na forumu, saj nas je verjetno kar nekaj s takšno težavo. Jaz vem samo to, da ta zadeva ni ozdravljiva in, da ni zdravila.
HVALA
Marija
muraj
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.