Meni je Eva Černe bila edina, ki je imela dober glas.
kordelina
Ema 2008
Rebekina pesem je po mojem mnenju brezvezna, edini adut je, da je pač lušna punca, ah pa saj je itak vse skupaj brez veze. Ne verjamem da bi toliko ljudi (ok. 45000!?!) glasovalo za pesem ki se sliši kot zlajnana štanca izpred 10let?!?
mala zelena
Meni je drugače Rebeka zelo všeč... ampak s tem komadom pa je malo kiksnila. Vsaj da bi kam daleč prilezla mislim.
Izkušen klaviaturist- vokalist išče band za Emo 2009
Ponudbe pod : Ljubim cigana Jana
Šifra - anaeva
http://www.youtube.com/watch?v=8gP4Ih58Yzg
srečen L Loverboy P
Hej seljo, a si ugotovil, da ti gre petje bolj od rok, kot prekrivanje streh??? To na sliki je pa tvoj bivši bend?
Ognjič Mali varaš, ka bi me vzea za bobne špilat - tehniko totega inštrumenta najbole obvladam, pa mislin, da Tumpika odlično na kampl špila kede ni preveč z delom okuperana. Pa široki glasovni razpon in talentiranost naših članov je tak jako razvit, ka bi ziher meli šanse na naslednji Evroviziji.
Sem že čemerna ka moj talent ne pride do izraza v širšo javnost, pa tüdi drügi bi meli priložnost pokazati ka znajo. Prosim te lejpo, razmisli. Se čüjemo. LP
Kako dela ovi vzadi, haha, toti bo meu musklalfiber!
http://www.youtube.com/watch?v=8gP4Ih58Yzg
Tak skakati jaz tudi vejn, tak da bi lahko bla plesačica, sn zaj za fašenk fejst trenirala. Za kako petje me itak ne bi vzeli, japakuno, moj glas je nikakšni.
tumpika 
Pa mi že skor mamo bend, smo se v eni temi že menili, da pridemo Rimljanki podoknico pet, no, potem pa lahko še na Emo skočimo. Ežoj se je javil za glavnega pevca, če se prav spomnim ...
Atina
| Atina je napisal/a: |
| Pa mi že skor mamo bend, smo se v eni temi že menili, da pridemo Rimljanki podoknico pet, no, potem pa lahko še na Emo skočimo. Ežoj se je javil za glavnega pevca, če se prav spomnim ... Atina |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
