Privat instrukcije okrasevanja torte

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

3. feb 2008 20:40

Pa sploh veste, kam?  - tam okrog so nevarni kraji, da o .....ne govorim.

rimljanka - zasebno mnenje

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. feb 2008 20:40

Pa če boste že pri ežoju, si pa pol vzemte še kako urco, pa se pri men oglaste - sem sam deset minut stran..... Pa tiste torte, ki se jih boste učil okraševat, lahko s sabo prinesete...

LP

P.s. Kaki nevarni kraji?????????????????????????cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 03. feb 2008 20:41:22

teja-kit.  

član od: 11.8.2006

sporočila: 183

3. feb 2008 21:04

Jah elaphus, ne vem ce bomo potem se pri moci za "after-party", hehe. No, vsekakor nam pa prides prav kot vodicka, ce ne drugace. Joj, kaj je zdaj to ratalo z mojo temo? Pa jaz bi se res rada naucila, kako se tisto "sugar pasto" na torto zalima... Oooo, zdaj sem se nekaj spomnila... Mogoce je sel pa Ezoj na kak schnel tecaj da me nauci, ce ze nad ribami nisem navdusena. No, ko se pa spet pojavi pa dorecemo se ostalo ;) No Ezoj, 3 bodo v redu...? cav cav Teja teja-kit.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. feb 2008 22:12

teja, če te ne moti ena mlajša udeleženka (7 mesecev), ki bo v tem času verjetno kdaj hotela jest, pridi k meni;) Jaz bo sigurno delala kako tako torto;) Če ne drugače, pa bom zdaj mela razlog;) Veri

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. feb 2008 23:03

Kaže, da je " odnijo vrag šalu " ( reši se kdor se lahko ).

- mamamia, nič ne bi delali bakljav, rajši neki z marmeljad ( za vrsto pa pretiravaš, je le do Vrhnike )

- opozarjam ( teja ) to je klic na umor ( protestiram )

- tudi ti brat Brut ( menda se tako reče )( jade )

- ej, rimljanka, mal pretiravaš, mačke in miši že ostalo pa ne bo držalo, pa sploh niso tako nevarni kraji.

- elaphus, ti me lahko rešiš, zadrži jih pri sebi, pa bojo pozabile zakaj so prišle

bodite vse lepo pozdravljene

ežoj

teja-kit.  

član od: 11.8.2006

sporočila: 183

3. feb 2008 23:55

Ce mi je pa zdaj kaj jasno... Kdo bi rad koga umoril? oh... Ezoj no... Saj smo ja same prijazne punce. In zdaj se naenkrat branis enega lepega "sopka"... Ja no, ce se pa slucajno premislis pa ze ves kje nas najdes (danes gotovo vsak hip v "spanckovi" dezeli) pa lahko noc na vse vase konce! papa, Teja teja-kit.

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

4. feb 2008 11:51

Drage moje, ko boste čemerne, si odprite tale link oz. tole temo ali kakorkoli se imenuje in takoj boste postale dobre volje. Jaz se vedno od srca nasmejim, ko ga berem. Tako se je zgodilo tudi danes. Pa lep dan želim. regina

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

4. feb 2008 13:00

oh ja, polepšale ste ponedeljek s tem pisanjem. pri nas je kar sončno postalo ko sem brala tole nektarina

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

4. feb 2008 16:25

Eto ti, jaz njemu ponujam torto on meni neke "hireoglife", skrivne kode al kaj za vraga mu je tisti Brut.

jade

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

4. feb 2008 16:57

jade je napisal/a:

Eto ti, jaz njemu ponujam torto on meni neke "hireoglife", skrivne kode al kaj za vraga mu je tisti Brut. [zmesan]

[:P]jade
......no, pa sem mislila, da boš vsaj ti vedela (ker meni tudi ni bilo jasno) kaj to pomeni, glede na to, da se nanaša na tebe............... Mislim, da bo ežoj pojasnil zadevo.... Drugače se pa strinjam z ostalimi: prav zanimivo in zabavno branje. katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti