Malo prepozno sem videla, ampak danes se je ob 13h začela pustna povorka v Novi Cerkvi.
katjushka
Maškare
Ptuj, jutri bo glavnina dogajanja, mamamia
mamamia v cerknici ob 12in32 minut,prevoz do prizorišča je zagotovljen,pridi pa malo prej,ker so ponavadi veliki zastoji,če prideš iz Lj pa greš lahko tudi čez Rakitno.Otroci do 16 let imajo brezplačen vstop.Igrajo Kingstoni,mati Uršula pa si ravno lakira nohte.
anaeva
| katka lopatka je napisal/a: |
| ma kje so staknili tole uro, 12:32 |
Takšne so pač točne ure v BUTALAH!
LP.
gerna
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
