Ali je kdo že preizkusil to čudo od ponve. Prodajajo jo v top shopu pa tudi v večjih supermarketih jo že imajo. Bi prilepila link, pa ne znam.
lp
alenka
alenka5
Ali je kdo že preizkusil to čudo od ponve. Prodajajo jo v top shopu pa tudi v večjih supermarketih jo že imajo. Bi prilepila link, pa ne znam.
lp
alenka
alenka5
meni pa nikakor nekaj ni jasno - kako so lahko kroglice, če je oblika modelčka v ponvi samo polkrogla???? saj je res, da jo pol obrneš, pa verjetno nekaj mase steče dol, ampak potem je v sredini luknja - ker mase ni za celo kroglo, ampak samo za pol. Mi to lahko kdo razloži, prosim?
LP
cervusKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.