Ja Simona, potem je pa verjetno fino, da se ob 4h zbudiš, da te tečnoba mine, dokler drugi vstanejo 



Atina
Jutranji ali večerni?
Se strinjam Atina ![]()
Ne, saj če spim vsaj 3 ure je dobro... drugače pa prste stran od mene ![]()
hm.....oboje
Zjutraj med tednom vstajam dvajset do šestih, spat pa hodim ob enajstih pa tudi kasneje (sam kaj, ko zjutraj potem ne morem vstati). Med počitnicami pa sem bedela tudi do dveh (računalnik kriv
) in vstajala okrog devetih, pol desetih.
Sicer se mi zdi, da sem za razne psihične stavri oz. za tiste, ko moram bolj razmišljati bolj jutranji tip..čeprav se učim (ko in če se učim :P ) bolj zvečer.
fleur
Nočni![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
