ja runo samo zdraži ....je ista kot kuharca ...in pol pa seveda od vse napetosti eksplodira .
kuharca37
Srečanje-turistična kmetija želinc
No saj zdaj so pa verjetno že uganili? če pa niste se pa še trudite.
Vsa ta Roza pa mislim, da le ne bo čisto zastonj! kar je pa tut prav.
muraj
Ojoj, sem kar mal s strahom čekirala, katere fotke se bodo pojavile![]()
Ja, da bi eno gasilsko naredile, se pa sploh nismo spomnile, se je na koncu tolk dogajalo,...![]()
Tanja05 poglej zasebno pošto prosim in se čimprej javi
Vse ki smo bile ROZA te že nestrpno pričakujemo
Lp
E.
Tanja še vedno ni odprla zs. Se je kateri javila?
Teka
Meni ne. Upam, pa da se bo kmalu.
E.
Tudi meni ne. Pa ja ni kaj narobe z njo? Punce dobr se zmente!!! Ne popuščajte!!
Srečno
muraj
Punce, sem dobila Tanjo na telefona. Se kontaktiramo prek zs.
Teka
Vse ki zahtevate škodo za ROZA, javite RUNOTU. (KOLIKO)
Teka
Pa boste kdaj razkrile kaj je bila ta ROZA eksplozija?
Pomoje ste imele babji ravs,pa ste zagrabile prvo roza torto...
Roncolino
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
