član od 20069217 sporočil
Mišika ima prav. Vis je otok relativno oddaljen od ostalih otokov in kopna, kar pomeni, da je morske mase okoli otoka več in to pomeni, da je morje v dolgih letih valovanja na precej koncih naredilo precej visoke stene in če bi bila rada "blizu morja" si v bistvu lahko, samo morje bo kakih 10 metrov nižje, pa strma skalnata stena. Koncepta hišica, potka in deset korakov do morja in nikjer nikogar zraven - tega na Visu ni. Kar sploh ne moti.Je pa veliko koncepta hišica, 100 m sprehoda na lokacijo, kjer ima člove mir. Se človek malo sprehodi okoli in prav paše. Morje je lepše na komiški strani, ampak tudi vzhodno in zahodno od kraja Vis so lepe lokacije.
Vendelina jr.