Infrardeča savna

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

12. feb 2009 12:59

Valči, tudi moj dragi ima občasno alergijo na potenje (pravzaprav na pregrevanje, je rekla zdravnica) in je poleti včasih precej nevzdržno. Dobi take podkvaste rdeče izpuščaje, ki srbijo. Predpisala mu je tablete Aerius in ko je res hudo, jih jemlje. Pomagajo. RadaJem

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

12. feb 2009 20:09

RadaJem, tudi jaz imam te tablete in pomagajo, ampak vseeno sem savno povsem odpisala. To IR savno bom pa vseeno poskusila seveda s pomočjo tablet, ker drugače je zares grozno. Če pa tudi tako ne bo šlo brez alergije pa tudi ni hudega. valči Sporočilo je spremenil(a) valči dne 12. feb 2009 20:11:59

NETA  

član od: 27.12.2007

sporočila: 13

13. feb 2009 7:27

ojla desire ja za onkolose bolnike je infra nevarna ker ti obnavlaj rakave celice govorim ti iz izkusenj sama premagala dva raka in mi odvetovali infra . lp neta NETA

sikamaco  

član od: 22.11.2006

sporočila: 47

22. feb 2009 10:34

Mi imamo IR savno že dve leti in smo zelo zadovoljni. Za gretje je montirano 10 keramičnih grelcev, vsak 150 W, tako da lahko izračunaš porabo. Tudi sama rada vsake toliko zaidem v welnes, ampak doma je zelo priročna, ker ne potrebujem veliko časa. Segreje se v 15 minutah, dolžino savnanja in višino temperature pa si naravnaš po svojem počutju. Potrebuje malo prostora in električno vtičnico - to je vse. sikamaco

ppztaja  

član od: 25.5.2009

sporočila: 22

8. mar 2017 17:56

da se tema malo obnovi. Sami se odločamo za nakup pa glede na sedanjo ponudbo kar veliko dilem. katero izbratim katere grelce, izkušnje uporabnikov ki jo imate doma prosim. hvala

ppztaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti