Joj upam nisem preveč nasraman če na tuji temi nekaj vprašam.Ko se ravno pogovarjate o kampih,bi rada vprašala če je že katera letovala v Relaxovih hiškah v avtokampu Straško?
ZOHA

Pasta iz ingverja in česna
| tanjaj je napisal/a: |
| midva sva bila v črni gori in priporočam! cene kampov so cca 6€ naprej na dan in se bolj splača vzet apartma oz. sobo ,ker pride ceneje. je pa res, da pa je vožnja dolga, ampak res priporočam,ker so ljudlje blazno prijazni, ceneje kot na hrvaškem, v glavnem super je bilo. tanjaj |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pasta iz ingverja in česna

Juha iz čičerike in rožmarina