Smučanje

pozdravljeni,

mene pa zanima, če hodite kaj smučat in kam? kje prespite?

mogoče sem pozna, ampak iščem kako ugodno varjanoto za podaljšan vikend, na kateremkoli smučišču? vaše izkušnje?

hvala,

tanjaj

Temo je spremenil(a) tanjaj dne 15. jan 2008 21:51:38

hoj! moji smučajo na kaninu, spijo pa v bovcu ( privat ). GOSPAKATJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.