Mislim,da tudi prehranska dopolnila niso tako učinkovita,kot mislimo.Tudi v njih je veliko kemije.Veliko je odvisno od samga organizma.Jaz prakticiram veliko gibanja na svežem zraku,higiena rok,žlica medu vsak dan občeasno pa še cvetni prah.Zaenkrat še nisem zbolela čeprav so bili vsi okoli mene bolni.
bojči
Spet prehlad
eni tega zaradi alergij pač ne moremo jemati.
Kyara
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
