Top-shop

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

9. sep 2009 18:01

Takšno pečico ima moja babica že več kot 5 let. Sicer je ni kupila v Top Shopu, ampak pečica je kar naprej uporabi, vse kar je noter pečeno / kuhano je zelo dobrega okusa. Tudi babi jo večkrat pohvali. Glede tega da bi se sama čistila pa nič ne vem :) Lizzie

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

9. sep 2009 18:06

Mi imamo takšno pečico, sicer malo starejši model, a ni razen v zunanjem zgledu nobene razlike. Moram reči, da jo uporabljamo vsaj dva do trikrat tedensko. Za nas -smo trije v familiji, je res super, kakšnih enormnih količin pa ne moreš speči. Sladic še nisem delala, ker nimam tistega posebnega pekača, tako da to ne morem oceniti, meso in zelenjava pa se odlično pripravita. kaja45

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 254

9. sep 2009 18:57

Sodelavka mi je omenila, da ima to pečico. In je ful zadovoljna. V pečici naredi vse.. Hrana le pošprica z oljem, čeprav tega ni potrebno. Dosedaj je spekla meso, krompir, zelenjavo in pecivo.Meso pride lepo zapečeno.. seveda je treba obrniti, da se zapeče na drugi strani, pravtako naredi s krompirjem, v sredini je mehak, odzunaj pa rjava hrustljava skorjica..Pri peki piščanca /polpet, se maščoba izteče v odlivno posodo. Šele sedaj vidi koliko maščobe je dodatno pojedla. Ja, sedaj razmišljam o nakupu. Priznam, da nisem pristaš TOP-SHOPa, vendar v primeru nezadovoljstva lahko izdelek vrnem v 15-dneh. Ali ima še kdo kakšno pozitivno /negativno mnenje o tej pečici Flavorwave turbo ? Še nekaj, pečico ni kupila v Top Shopu, kupila jo je letos v Mercatorju, španske izdelave..vendar je identičen Flavorwave-u . MYCHELLE Sporočilo je spremenil(a) MYCHELLE dne 09. 2009 19:01

Engie  

član od: 12.10.2007

sporočila: 472

6. nov 2010 23:27

Ima katera dermo set?Se splača kupiti??? Engie

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

29. feb 2012 19:39

Kaj pa tale Magic bulet? Kako se vam zdi?

katti

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

1. mar 2012 8:31

Katti, imam podobnega, oz. skoraj enakega, sem šla pogledat na stran od top šopa in se od mojega razlikuje samo po napisu. Kupila sem ga pred dvema, tremi leti v eurospinu za 15 evrov. Toliko je tudi vreden, pa še oni ga ne prodajajo brez marže. Ni lastnik top šopa zastonj najbogatejši Slovenec.

Uporabljamo ga samo za mletje sadja - smutije, kakor jim je zdaj moderno reči.   Bom enkrat sprobala še, kako strga in melje. Praktičen je tudi zato, ker narediš naenkrat eno porcijo, dela res hitro. Tako si vsak naredi napitek  po svoji želji. Prej smo imeli na pultu bledner, je zasedal dosti prostora.

 

Lijana

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

1. mar 2012 12:33

Se mi zdi cena kar zasoljena ja. Razmišljam, da bi kupila nekaj podobnega. Imam samo ročni mikser z metlicami za stepanje in gnetenje ter nastavek za palični. Multipraktik in podobno se mi zdi, da zasede preveč prostora na pultu, če bi bil v omari pa ga ne bi velikokrat vlekla ven. Torej razmišljam o nečem manjšem, da seklja, melje in po možnosti ima še vrč za sok oz. smotije, frapeje...

katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti