Ariella_3 v trgovini ga preizkusi. Kolikor vem, imajo dan danes prav vsi magnetno zavoro, to se mi zdi važno. Eliptični trenažerji (orbitreki popularno) imajo različne hode, pomeni da nekateri simulirajo tek, medtem ko drugi bolj smučarski tek. Tako so mi vsaj razložili.
Sam imam Kettlerjevega Verso 200, z njim sem kar zadovoljen, je dovolj težak, da mi ne pleše po sobi. Cena pa je bila reda 70.000 bivših sit minus bon za 12% popust. Če misliš delati kaj resnega, ti poceni zadev ne priporočam. V glavnem posvetuj se s trgovcem, ponekod samo nakladajo, nekateri pa se na posel in trenažerje spoznajo in slednji ti bodo dobro svetovali.
Hiloronurb razlika med pol maratonom in maratonom je maraton
lp
Vlado
Sporočilo je spremenil(a) Vlado dne 01. nov 2008 13:40:04
Ab rocket za trebušnjake
Mi imamo tudi Ketlerjevega 200 že par let, je ok-samo vztrajen moraš bit
tejka77
Vsi, ki jih poznam, da so kupili eliptično kolo, ga imajo v kotu kot obešalnik za oblačila. ![]()
Tulka, jst sem se to jesen že dvakrat razgibavala na njem...
tejka77
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
