Verjetno vam je znano, da se je v ZDA začel boj za predsedniški stolček. Konec koncev je za ves svet pomembno, kdo in kako bo vodil to velesilo. Koga bi vi volili?
šnorca
Verjetno vam je znano, da se je v ZDA začel boj za predsedniški stolček. Konec koncev je za ves svet pomembno, kdo in kako bo vodil to velesilo. Koga bi vi volili?
šnorca
Hilary (hm, le kako se to napiše??) sploh še ni rekla zadnje besede, se mi zdi, čeprav se na politiko nič ne spoznam.
Lp
cervus| balonka je napisal/a: |
| Ne vem zakaj, ampak sem za Hilary. |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.