Kakšno obleko za birmo?
Glede na to, da je moja birma šele dobri dve leti nazaj, sem šla v rjavem krilcu, nebeško modri bluzici, boleru, balerinkah, in to je to, moj boter (mož najboljše prijateljice) pa je šel kar v svoji poročni obleki.
Še na maturantski ples sem šla v hlačah, tako da je bilo tole krilce velik napredek.
Loni MakaroniKoliko razumem, ima hči prav perfektno postavo, višino manekenke....no, v eni reviji sem videla na znanem modelu kombinacijo ozkih "cigareten" hlač z visokim pasom (kar se sedaj nosi), zgoraj pa tako kratko jaknico, z okroglim ovratnikom, dva velika gumba, rokavi tričetrt, konec jakne zaokrožen, ramena pa v stilu 50-ih, se pravi brez podložk in šivov - ne znam glih opisat, ker nisem šivilja.
Zraven pa balerinke - morda lahko nekako primerjam oblačila z načinom oblačenja igralke Audrey Hepburn.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
