Kaj smo po poklicu

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

6. jan 2008 21:05

Jaz pa sem prof. razrednega pouka, doma pa mama, žena, kuharica, slaščičarka, čistilka, pa še kaj. Z veseljem primem za in kuhalnico, prav tako razveselim vse pri hiši, ko zadiši iz pečice. To počnem še raje, odkar sem odkrila Kulinariko. Balenka

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

6. jan 2008 21:14

Od novembra naprej diplomirana pravnica, delam pa že dobro leto v odvetniški pisarni. Izjemno rada kuham in pečem, dobro jem, s tem pa tudi razveseljujem svoje bližnje. Živi

nekajlepega  

član od: 1.12.2006

sporočila: 20

6. jan 2008 21:16

Jaz pa sem bolničarka v domu starostnikov.Doma pa še vse ostalo. nekajlepega

ElaS  

član od: 3.10.2007

sporočila: 56

6. jan 2008 21:57

Sem gradbenica in delam v tem poklicu. Na penzijo še ne mislim. Drugače pa doma šele od lani pečem biskvite, ker imam novo pečico. Vse dosedanje pečice, so mi biskvit vrgle dol :( Uspevalo mi je samo kvašeno pecivo in sem tako prvo potico spekla pri 15. prvi biskvit pa ...velikooo kasneje ... he he he. Lp ElaS

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

6. jan 2008 21:59

Jaz sem ekonomski tehnik, zaposlena sem doma, kjer je ves čas polno ljudi, tako da občasno ko me prime, res veliko pečem in ni problema za degustacijo. ann

duskamb  

član od: 22.10.2007

sporočila: 43

6. jan 2008 22:15

Jaz pa sem trenutno ponosna mama, sem prometni tehnik, delam pa v računovodstvu. Drugače pa zelo rada kuham za mojo družino. duskamb

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

6. jan 2008 22:19

Ojla! Jaz sem pa restavratorka. Večinoma se ukvarjam z restavriranjem stenskih slik, zadnje čase pa tudi štukaturami... ...doma z veseljem kaj skuham in spečem... z vašo pomočjo ;) Lep pozdravček!!! mala zelena

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

6. jan 2008 22:22

Po izobrazbi sem uni.dipl.ekon., z 2 letoma delovne dobe, drugače pa zaposlena kot dipl. gospodinja in mama trem navihancem, v čemer zelo uživam. Pravega interesa odkrito kljub letom še nisem našla. Upam, da se bo to zgodilo kmalu, zato pa iščem in preizkušam vse mogoče izzive v upanju, da se bo našel kateri, ki mi bo sedel. Vedno so me mikali jeziki, zadnje čase mi sploh gre v uho španščina......... katjushka

jana2  

član od: 19.2.2007

sporočila: 48

6. jan 2008 22:22

ojla, pravnica...trenutno na delu v tujini...Bruselj. lp, jana jana2

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

6. jan 2008 22:28

Po prvotni izobrazbi sem prodajalka, sicer sem pa že nekaj let v podjetniških vodah. Glavna dejavnost mi je svetovanje in izobraževanje kadrov s področja kozmetike. Vodim tudi delavnice nege kože in ličenja. V prostem času sem prodajalka v svojem lokalčku. V še bolj prostem času se dodatno izobražujem z branjem strokovne literature. V vmesnem času pa rada kaj sladkega spečem. V vsem tem prav uživam! Še najbolj, kadar imam delo na terenu. seherezada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti