Nakupi v avstriji

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

5. jan 2008 0:32

V Billi se po mojih izkušnjah in primerjavi cen še najbolj splača. Sploh če naletite na akcije. seherezada

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

5. jan 2008 21:10

v Avstriji je bilo super. Smo kupile kar nekaj stvari. Zapirajo Pimkie trgovino in je vse -70%. In ne morete verjeti: pod "defekt" cunje sem našla kavbojke katerim je manjkal le gumb in uganite koliko sem plačala za njih??? 1€ Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

2. jan 2013 11:24

No kdaj se začnejo te razprodaje v Avstriji? Je bolje v Celovcu ali Gradcu?

Lila Roza

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

2. jan 2013 11:47

Iz prve roke vam povem, ker imam do avstrijskih tgovin bližje, kot do naših. Cene so bolj ali manj enake, Hofer ima določene stvari naš cenej, določene pa njihov. Enako je v Šparu. So pa v lekarnah ceneje zdravila brez recepta. V omenjene trgovine hodim redno, ne vem pa za druge. Sem pa bila ravno danes pri sosedih in sem videla na vitrinah velike letake z popusti, torej smatram , da so se razprodaje že začele.Je pa bolje preveriti iz bolj zanesljivega vira.lp

kvačkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti