| štorklja je napisal/a: |
| Uboga Jade |
...........ja, pa rojstni dan praznuje dva tedna, kaj takega.....
ežoj| štorklja je napisal/a: |
| Uboga Jade |
...........ja, pa rojstni dan praznuje dva tedna, kaj takega.....
ežojKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.