Če ima še kdo kakšno odveč naj mi javi na ZS, bi mu bila zelo hvaležna
Teka
Sporočilo je spremenil(a) Teka dne 15. jan 2008 07:53:38
Merkurjeve nalepke
Potrebovala bi 2 merkurjevi nalepki. Če jih lahko kdo odstopi, naj mi prosim javi na ZS. Lahko tudi menjam za druge poljubne točke. HVALA
muffin
Imam kar nekaj šparovih nalepk, če kdo rabi naj javi na ZS.
maserka
Prosim, če ima kdo Merkurjeve nalepke, pa da jih ne potrebuje, če mi jih lahko odstopi.
hvala inlp
mizarka Dve Merkurjevi nalepki zamenjam za Mercatorjevi.
Živjo,
jaz bi se priporočala za 6 nalepk, ki mi še manjkajo pa jih ni moč več dobiti.
če jih ima katera/i bi ji/mu bila zelo hvaležna.
uživajte!
xenaa
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
