Pa saj na kulinariki lahko še počiš od smeha




riba-ribica
Trajanje letalskih poletov
| ežoj je napisal/a: |
Ej petkica, tale ti je pa dobra, torej pride nekako tako, če je slabo vreme, pelje bolj počasi, ( verjetno v prvi prestavi, da brisalci obrišejo šipe ), ali pa če je gost promet, pride kot jutarnja konica v Ljubljani, in pelje čist počasi ( morda čaka na semaforjih ). |
![]()
![]()
![]()
Vmes pa pilot po kavici še stevardeso nabriše ....
Mislim da traja polet skoraj 5 ur, mi smo bili pred 3 leti, pa sem že malo pozabila. Aja , in to z "Brnika". Od kje pa boste vi leteli?
Kyara In se taksist, ki te pelje na Brnik, zabije. To se je zgodilo mojemu bratu.
Loni Makaroni 
Kyara hvala za uporaben odgovor.
LP
gladiola
Ne potujem jaz. Usklajujemo pač neke določene termine.
gladiola
Vidite, kako se včasih kaj zloži: Ko sem v radiu slišala, da bodo šli slovenski vojaki na mirovno misijo v Čad, sem takoj pomislila na gladiolino vprašanje. Ali sem prav uganila (sedaj menda to ni več vojaška skrivnost)?
teta torta
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
