Beseda srečno......
ni in naj ne bo le izraz navade,
hiter stisk roke in bežni nasmeh,
je iskrena želja,
naj s svojo čarobno močjo v nas odzvanja še dolgo potem.
Srečno vsem.
Natty
Voščilo
ČAS KO ZVEZDA SE UTRNE
STARE VSE POTI ZAGRNE
NOVE Z UPI TLAKOVANE
VIR SO SREČE NASMEJANE.
VESEL BOŽIČ VSEM
DEKLINA
Tudi jaz se pridružujem čestitkam za minuli božič in prihajajoče leto 2008

mojca
Toplo ognjišče in smeh v očeh,
iskreno želim vam v prihodnjih dneh,
da zdravja in srečnih trenutkov nešteto
v obilju nasulo bi vam Novo leto!
Srečno 2008!
gerna
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
