Nova ......
čestitke in či lepšo in mirno nosečnost želim.
![]()
Čestitke.
Želim vama veliko lepih trenutkov v mesecih pričakovanja - skupaj z vama se veselim novega življenja.
Kristalka
Čestitke, želim veliko sreče....
Tudi pri nas bo čez dobre tri mesece na svet prijokal novi peti član družinice.LP
darčika
čestitke in veselo pričakovanje vama želim!!!!!!!!!
plopsa
iskreno ti čestitam in ti želim lepo nosečnost
posavec
Tudi z moje strani lepo nosečnost. SREČNO!!
_Lanchy_
Čestitam in ti želim lepo nosečnost. Mi dobimo novega člana čez dva meseca.
Lp
anajana
Čestitam tudi jaz in želim vse najlepše...
Karmen V.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
